Hírek
2016. December 21. 20:04, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Teljesen kiégett egy mentőautó a fővárosban
Kiégett egy mentőautó Budapest I. kerületében a Krisztina körúton, személyi sérülés nem történt.
Győrfi Pál, az Országos Mentőszolgálat szóvivője az MTI-nek elmondta, hogy a mentő beteg és megkülönböztető jelzés nélkül haladt a forgalomban, amikor a személyzet észlelte, hogy a motortérben tűz keletkezett.
Az autóval félreálltak, a mentősök kiszálltak, személyi sérülés nem történt, de az anyagi kár jelentős. A tűz okát Győrfi Pál elmondása szerint műszaki szakértők tisztázzák.

Ezek érdekelhetnek még
2025. December 19. 07:33, péntek | Belföld
A NAV közzétette az ünnepek alatti ügyfélfogadás időpontját
2025. December 19. 07:28, péntek | Belföld
Nagy István szerint felháborító, hogy Brüsszel a gazdák pénzét elvenné
Felháborító, hogy Brüsszel a gazdák pénzét elvenné, és azt Ukrajnának adná, emellett az élelmezésbiztonságot is veszélyeztetné - mondta Nagy István agrárminiszter a Facebookra feltöltött csütörtöki videóüzenetében.
2025. December 19. 07:27, péntek | Belföld
Orbán Viktor: az orosz vagyon felhasználását sikerült megakadályozni
A befagyasztott orosz vagyon felhasználása Ukrajna céljaira hadüzenetként értelmezhető, azonnal belerántott volna bennünket egy háborúba, ettől sikerült megóvni magunkat, ez egy nagyszerű siker

