Városlista
2025. december 18, csütörtök - Auguszta

Hírek

2025. Február 07. 08:35, péntek | Helyi

Ekkor lesznek zárva az önkormányzati fenntartású óvodák és a bölcsőde

Ekkor lesznek zárva az önkormányzati fenntartású óvodák és a bölcsőde

Tájékoztatás az önkormányzati fenntartású óvodák és a bölcsőde nyári zárvatartásáról

Az önkormányzati fenntartású városi óvodák és a Tündérkert Bölcsőde tervezetten az alábbi időpontokban tartanak zárva 2025-ben a nyári időszakban:


A zárva tartás időtartama

A zárva tartás időpontja
Dombóvári Szivárvány Óvoda (székhely) 5 hét 2025. június 23. –
2025. július 25.
Dombóvári Szivárvány Óvoda

Zöld Liget Tagóvodája

5 hét 2025. július 28. –
2025. augusztus 29.
Dombóvári Szivárvány Óvoda Százszorszép Tagóvodája 5 hét 2025. július 21. –
2025. augusztus 22.
Dombóvári Szivárvány Óvoda

Tündérkert Bölcsődéje

3 hét 2025. július 21. –
2025. augusztus 8.

Az adott feladatellátási helyet érintő zárvatartás időtartama az esetleges felújítási munkákra tekintettel változhat, mely esetben a szülőket az érintett intézmény megfelelően tájékoztatja


Az intézmények a nevelés nélküli munkanapokon és a tanév rendje szerinti évközi iskolai szünetek idején a szülők igényei szerint biztosítják az ellátást, szülői igény hiányában az óvodák és a bölcsőde is zárva tarthatnak az intézményvezető döntése alapján.


Dombóvár Város Önkormányzata

Címkék: óvoda

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 18. 19:00, csütörtök | Helyi

A kiváló ifjú sportolókat díjazták Dombóváron

A Sportgála rendezvény keretében ünnepélyesen átadták a Dombóvár Élsportolója elismeréseket.

2025. December 18. 15:10, csütörtök | Helyi

Gelencsérné Dr. Bakó Márta Apáczai Csere János-díjat vehetett át

A felsőoktatás és a pedagógiatudomány területén végzett kiemelkedő szakmai munkája elismeréseként állami kitüntetésben részesült Dombóvárról Gelencsérné Dr. Bakó Márta

2025. December 18. 11:00, csütörtök | Helyi

Fekete István nyomán Baranyában

A Duna-Dráva Nemzeti Park Igazgatóság népszerű DDNP Klub előadás sorozatában ismertette december elején egyesületünk elnökségi tagja, Nagy Gábor az író Baranyához kötődő életrajzi vonatkozásait:

2025. December 17. 19:18, szerda | Helyi

Jól vigyázzanak - jól vizsgázott a rendszámfelismerő rendszer Dombóváron!!

A Dombóvári Rendőrkapitányság munkatársai 2025 decembere óta üzemeltetnek egy új, a közterületi rendőri szolgálatellátást jelentős mértékben segítő mobil rendszámfelismerő rendszert.