Hírek
2021. Szeptember 16. 08:48, csütörtök |
Helyi
Forrás: Facebook: Városunk Dombóvár
Ilonka nénit köszöntötték 90. születésnapján
Takács Gyuláné Ilonka nénit 90. születésnapján Pintér Szilárd polgármester és Horváth Józsefné képviselő asszony köszöntötték.
Ilonka néni a zárdában végezte a polgári iskolát, szeretett volna tanító lenni, azonban a családja nem tudta finanszírozni a továbbtanulását. Három évet dolgozott a Dőry konzervgyárban, ott ismerte meg férjét, aki műhelyvezetőként dolgozott. Majd a vasúton és az idősek otthonában alkalmazták. Nagyon szereti az embereket. Egészségügyi állapota miatt kímélnie kellene magát, de szeret dolgozni a kertben és a ház körül. Nagyon hálás fiának, két unokjára és két dédunokájára is büszke.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 18. 19:00, csütörtök | Helyi
A kiváló ifjú sportolókat díjazták Dombóváron
A Sportgála rendezvény keretében ünnepélyesen átadták a Dombóvár Élsportolója elismeréseket.
2025. December 18. 15:10, csütörtök | Helyi
Gelencsérné Dr. Bakó Márta Apáczai Csere János-díjat vehetett át
A felsőoktatás és a pedagógiatudomány területén végzett kiemelkedő szakmai munkája elismeréseként állami kitüntetésben részesült Dombóvárról Gelencsérné Dr. Bakó Márta
2025. December 18. 11:00, csütörtök | Helyi
Fekete István nyomán Baranyában
A Duna-Dráva Nemzeti Park Igazgatóság népszerű DDNP Klub előadás sorozatában ismertette december elején egyesületünk elnökségi tagja, Nagy Gábor az író Baranyához kötődő életrajzi vonatkozásait:
2025. December 17. 19:18, szerda | Helyi
Jól vigyázzanak - jól vizsgázott a rendszámfelismerő rendszer Dombóváron!!
A Dombóvári Rendőrkapitányság munkatársai 2025 decembere óta üzemeltetnek egy új, a közterületi rendőri szolgálatellátást jelentős mértékben segítő mobil rendszámfelismerő rendszert.

