Hírek

2012. Január 28. 15:00, szombat | Helyi sport
Forrás: Péter Imre/Dombóvári Focisuli

Focisuli U13: előkelő helyezés a szigetvári teremtornán

A január 21-én és 22-én megrendezett VIII. Dél-Zselic Kupa teremlabdarúgó torna tizenegy csapatos mezőnyében a negyedik helyet szerezte meg a Dombóvári Focisuli U13-as gárdája.

A csapat tagjai Varga Bence, Vári Balázs, Horváth Keve, Erdősi Márk, Martinka Dániel, Rehák Dániel, Sebők Bence, Pál Dániel, Gombos Tamás, Heisz Domonkos és Spengler Márton voltak.

A torna legjobb támadójának választott Martinka Dániel (második képünkön) különdíjban részesült.

A csapat meccseinek eredményei:

Selejtezők I. csoport: Dombóvár-PMFC ’99 „A” 1:0, Szentlőrinc-Dombóvár 1:2, Dombóvár-Kaposvár 0:5; VIII. DÉL-ZSELIC KUPA „A” csoport: Dombóvár-Nagybajom 1:0, Nagykanizsa-Dombóvár 2:1; helyosztók: Dombóvár-PMFC ’2000 0:5.

Végeredmény:

VIII. DÉL-ZSELIC KUPA: 1. PMFC ’99 „B”, 2. UFC Nagykanizsa, 3. PMFC ’2000, 4. Dombóvár, 5. AC Nagybajom, 6. Kaposvári Rákóczi; Vigasz Kupa: 1. PMFC ’99 „A”, 2. Kinderball Baja, 3. Szentlőrinc SE, 4. Mohácsi TE, 5. Barcsi SC.

Ezek érdekelhetnek még

2024. Szeptember 27. 14:12, péntek | Helyi

Parkoló autóra esett egy hatalmas faág Dombóváron

Személyautónak és áruház épületének támaszkodott egy fa 12 méteres letört ága csütörtök délben Dombóváron, egy Hunyadi téri áruház parkolójának bejáratánál.

2024. Szeptember 27. 12:53, péntek | Belföld

Visszaesésben a nyomtatott sajtó, kivéve a Szuperinfó!

15 százalékkal estek a print napilapok, a netről is tűnnek el az olvasók, a Kiskegyed.hu és a Szuperinfó viszont tarol - írja a Kreatív.hu.

2024. Szeptember 27. 08:40, péntek | Helyi

Tieger Endréék a Családi körben a Nemzeti Vágta előtt

2024. október 4-6. között rendezik a Nemzeti Vágtát, amelynek fogatversenyét ötször nyerte meg korábban Tieger Endre a Sütvényi Ménes színeiben.

2024. Szeptember 27. 07:47, péntek | Sport

Férfi kézilabda BL - Bodó bombagóljával nyert a Szeged

A Szeged házigazdaként 33-32-re legyőzte csütörtökön a francia HBC Nantes csapatát a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének harmadik fordulójában.