Hírek
2016. Augusztus 29. 08:52, hétfő |
Helyi
Forrás: www.facebook.com/dombomedia.hu
Bérlakáshoz jutottak a pályázók
Ülésezett Dombóváron a lakhatási bizottság.
Jelenleg csak és kizárólag a szociális alapon kiadott lakások bérlői jogosultak kedvezményre - hangzott el a lakhatási bizottság napokban tartott ülésén, melynek fő témája a bérlakások kiosztása volt. Ezen kívül a 2014 óta működő kedvezményrendszer megváltozását is tárgyalták. A kezdetben életbe lépett folyamat szerint a piaci és a szociális alapon kiadott lakások bérlői is részesültek engedményben. Azok a lakók, akiknek nem volt tartozásuk, 10%-ot elengedtek a lakbérükből.
A bérlakások kiadása fontos, mivel így a Város- és Lakásgazdálkodási Nonprofit Kft. jelentős bevételhez juthat.
A bizottság elfogadta a benyújtott pályázatok többségét, így a jövőben jobb körülmények között élhetnek a rászorulók.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 18. 19:00, csütörtök | Helyi
A kiváló ifjú sportolókat díjazták Dombóváron
A Sportgála rendezvény keretében ünnepélyesen átadták a Dombóvár Élsportolója elismeréseket.
2025. December 18. 15:10, csütörtök | Helyi
Gelencsérné Dr. Bakó Márta Apáczai Csere János-díjat vehetett át
A felsőoktatás és a pedagógiatudomány területén végzett kiemelkedő szakmai munkája elismeréseként állami kitüntetésben részesült Dombóvárról Gelencsérné Dr. Bakó Márta
2025. December 18. 11:00, csütörtök | Helyi
Fekete István nyomán Baranyában
A Duna-Dráva Nemzeti Park Igazgatóság népszerű DDNP Klub előadás sorozatában ismertette december elején egyesületünk elnökségi tagja, Nagy Gábor az író Baranyához kötődő életrajzi vonatkozásait:
2025. December 17. 19:18, szerda | Helyi
Jól vigyázzanak - jól vizsgázott a rendszámfelismerő rendszer Dombóváron!!
A Dombóvári Rendőrkapitányság munkatársai 2025 decembere óta üzemeltetnek egy új, a közterületi rendőri szolgálatellátást jelentős mértékben segítő mobil rendszámfelismerő rendszert.

